Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female / JUNIOR / WHITE / 57KG
(GIRLS DAY)
5-9
Färdig
Sara Saeed Alrashdi
Aaf 12-Al Shiyam School
Vann på Submission - 02:34
Taif Mohamed Al Buraiki Agf 02- Qatr Al Nada
Female / JUNIOR / WHITE / 36KG
(GIRLS DAY)
4-4
Färdig
Shada Waheeb Ahmed
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Vann på poäng
Eyman Talal Alsawaei Adf 18- Umm Al Arab
Female / INFANT / WHITE / 44KG
(GIRLS DAY)
2-3
Färdig
Munira Mohammed Alkaabi
Aaf 07- Salama Bint Butti School
Vann på domslut - 03:00
WADEEMA MOHAMED NASHER ALHAJERI Maryam Bint Omran
Female / INFANT / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
7-6
Färdig
Unknown User
Aaf 07- Salama Bint Butti School
Vann på domslut - 03:00
Simran Dosanjh Team Nogueira Dubai
Female / JUNIOR / WHITE / 36KG
(GIRLS DAY)
4-6
Färdig
Dana Nasir Albasti
Adf 12-Al Samha School
Vann via diskvalificering - 00:26
Ghazal Abdulaziz Alnahdi Adf 18- Umm Al Arab
Female / JUNIOR / WHITE / 52KG
(GIRLS DAY)
10-8
Färdig
Aysha Alremeithi
Adf 15- Al Montaha School
Fatima Mohammed Alblooshi Aaf 03- Um Al Fadhel Bint Al Hareth Vann på Submission - 01:16
Female / JUNIOR / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
12-5
Färdig
Ghala Saleh Almarri
Adf 05- Moza Bint Buti
Maitha Obaid Abdulla Alkaabi Aaf 10- Al Khair School Vann på poäng - 03:00
Female / JUNIOR / WHITE / 57KG
(GIRLS DAY)
5-1
Färdig
Hatoun Khalid Al Abri
Aaf 12-Al Shiyam School
Vann på Submission - 00:54
Wadha Alameri
Female / INFANT / WHITE / 36KG
(GIRLS DAY)
9-7
Färdig
Mouza Al Rashdi
Aaf 12-Al Shiyam School
Noor Mohamed Alhasani Adf 01- Al Asayel Vann på poäng - 03:00
Female / JUNIOR / WHITE / 32KG
(GIRLS DAY)
6-7
Färdig
Sara Salah Alhashmi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Vann på Submission - 01:08
Marya Mubarak Aaf 23 - Al Ataa School
Female / JUNIOR / WHITE / 44KG
(GIRLS DAY)
13-6
Färdig
Alghala Abdulnaser Alsubaihi
Adf 06- Al Erteqaa
Vann på poäng - 03:00
Sara Rashed Alshamsi
Female / INFANT / WHITE / 32KG
(GIRLS DAY)
8-8
Färdig
Mariam Abdulah Alkaabi
Aaf 08- Um Ayman Bint Thaalaba School
Hala Saad Saad Aaf 07- Salama Bint Butti School Vann på poäng - 03:00
Female / INFANT / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
7-10
Färdig
Jana Nasser Al Dwaik
Palms Sports JJ Team
Hamdah Hazzaa Almansoori Adf 18- Umm Al Arab Vann på domslut - 03:00
Female / JUNIOR / WHITE / 57KG
(GIRLS DAY)
5-10
Färdig
Alanood Alhosani
Adf 03- Al Reef
Vann på Submission - 00:36
KHULOOD SULIMAN ABDULLA ALDEREI Aaf 13-Al Danat School
Female / INFANT / WHITE / 44KG
(GIRLS DAY)
2-8
Färdig
Shamma Abdulrahman Alhammadi
Adf 18- Umm Al Arab
Hour Alnuaimi Aaf 11-Al Hosoon School Vann på Submission - 00:37
Female / INFANT / WHITE / 60KG
(GIRLS DAY)
11-4
Färdig
Gayah Al Mansoori
Adf 19- Al Khatim School
Vann på Submission - 01:17
Haya Saleh Naji Alharthi Aaf 06- Makka School
Female / JUNIOR / WHITE / 57KG
(GIRLS DAY)
5-7
Färdig
Aysha Sulaiman Al Aryani
Aaf 02- Atikah Bint Abdel Muttalib
Dhabya Ahmed Al Remeithi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Vann på domslut - 03:00
Female / JUNIOR / WHITE / 32KG
(GIRLS DAY)
6-8
Färdig
FATEMA SALEM HAIEZ ALMEHAIRBI
Maryam Bint Omran
Mariam Waleed Alnaqbi Adf 06- Al Erteqaa Vann på Submission - 02:12
Female / JUNIOR / WHITE / 32KG
(GIRLS DAY)
6-9
Färdig
Fatima Abdulla Alkhyeli
Aaf 04- Hessa Bint Mohamed
Vann på Submission - 01:09
Alanod Mubarak Almahri Adf 18- Umm Al Arab
Female / JUNIOR / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
12-8
Färdig
Shamma Saeed Alsenaani
Aaf 12-Al Shiyam School
Vann på poäng - 03:00
Samar Nasser Mohsen Maryam Bint Omran
Female / INFANT / WHITE / 32KG
(GIRLS DAY)
8-6
Färdig
Fatima Akif
Wasaif Nader Alshamsi Aaf 07- Salama Bint Butti School Vann på poäng - 03:00
Female / JUNIOR / WHITE / 44KG
(GIRLS DAY)
13-7
Färdig
Fatima Rashed Aldaheri
Aaf 06- Makka School
Vann på poäng - 03:00
Amna Aldanam Aleryani Aaf 01- Al Ma'ali
Female / INFANT / WHITE / 36KG
(GIRLS DAY)
9-8
Färdig
Hamda Khalfan Al Ghaithi
Aaf 12-Al Shiyam School
Asma Hasan Aldhaheri Aaf 01- Al Ma'ali Vann på Submission - 02:18
Female / JUNIOR / WHITE / 36KG
(GIRLS DAY)
4-9
Färdig
Wadha Mubarak Alketbi
Aaf 11-Al Hosoon School
Moza Al Hinai Aaf 23 - Al Ataa School Vann på poäng - 03:00
Female / INFANT / WHITE / 60KG
(GIRLS DAY)
11-12
Färdig
Mariam Khalifa Alharazi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Vann på Submission - 01:07
Alanoud Mohammed Darwish Aaf 06- Makka School
Female / JUNIOR / WHITE / 57KG
(GIRLS DAY)
5-11
Färdig
Hind Ahmed Alhammadi
Adf 07- Al Reem
Vann på Submission - 02:13
Noura Mohamed Hasan Abdulla Alhosani Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Female / JUNIOR / WHITE / 32KG
(GIRLS DAY)
6-10
Färdig
Mariam Saeed Alshamsi
Aaf 08- Um Ayman Bint Thaalaba School
Vann på poäng - 03:00
Rowzeh Mohammad Peyvastehgar Adf 06- Al Erteqaa
Female / INFANT / WHITE / 44KG
(GIRLS DAY)
2-5
Färdig
Hamada Humaid AlZeidi
Agf 01- Al Shumookh
Vann på poäng - 03:00
Maraim Ali Al Shamsi Aaf 12-Al Shiyam School
Female / JUNIOR / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
12-9
Färdig
Mazna Hamad Almansoori
Adf 05- Moza Bint Buti
Vann på Submission - 01:40
FATIMA HAFEDH MUSABBEH ALDEREI Aaf 13-Al Danat School
Female / INFANT / WHITE / 60KG
(GIRLS DAY)
11-3
Färdig
RAWIAH SALEH ALMARRI
Maryam Bint Omran
Salma Alramahi FBMA Vann på Submission - 00:18
Female / JUNIOR / WHITE / 52KG
(GIRLS DAY)
10-10
Färdig
AMERA MOHAMED ALMAYSARI
Adf 03- Al Reef
MAHRA MOHAMMED SAEED ALDEREI Aaf 13-Al Danat School Vann på poäng
Female / INFANT / WHITE / 60KG
(GIRLS DAY)
11-11
Färdig
Chiara Germoni
Team Nogueira Dubai
Vann på Submission - 01:00
Badour Talal Al Noufali Adf 06- Al Erteqaa