Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Kids 2 / White / 34KG - B
(Friday)
4-11
Färdig
Nahyan Al Ali
sharjah self-defence sports club
Ibrahim Alyahyaee DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB Vann på Submission - 01:52
KIDS BOYS / KIDS 2 / WHITE / 26KG - G
(Friday)
3-14
Färdig
Islam Shafiyev
Kazakhstan National Team
Vann på poäng - 02:00
Joe Barrett ADMA
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - L
(Friday)
2-11
Färdig
Yousef Abdulhadi
Team Gladiators
Timur Akduman Emirates Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 02:00
Kids Girls / Kids 2 / White / 19KG - B
(Friday)
7-17
Färdig
Sarah El Halabi
UAEJJ Ajman
Hoor Rajash ADMA Vann på Submission - 01:10
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG - A
(Friday)
5-15
Färdig
Hashem Salman
Tornado Academy
Vann på Submission - 01:20
Salman Salman Tornado Academy
Kids Boys / Kids 2 / White / 34KG - A
(Friday)
9-14
Färdig
Usman Akhmetbekov
ARMJJ KAZAKHSTAN
Salman Murad Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - H
(Friday)
10-3
Färdig
Omar Allam
Team Gladiators
Rainen Cu ADMA Vann på poäng - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG - B
(Friday)
1-15
Färdig
Mustafa Al-Ghanim
GRACIE JIU JITSU SAO PAULO
Abdulrahman Albusairi Tornado Academy Vann på Submission - 00:19
Kids Boys / Kids 2 / White / 34KG - B
(Friday)
4-12
Färdig
Aleksey Alekseenko
Gymnasium Team
Unknown User Kazakhstan National Team Vann på Submission - 01:39
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - B
(Friday)
Färdig
Muhammed Baloqlanov
Baku Fight club
Vann på Walkover
Ahmed Almeraikhi PALMS SPORTS - TEAM 777
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - M
(Friday)
8-11
Färdig
Zayd Benyahia
UAEJJ ARENA
Vann på poäng - 02:00
Mahmoud Eltawil DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 26KG - A
(Friday)
7-16
Färdig
Saxson Belcher
UFC GYM Middle East
EISSA Alnashmi Kuwait Jiu-Jitsu Academy Vann på Submission - 00:34
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG - A
(Friday)
5-16
Färdig
Jassim Benzaid
Tornado Academy
Arsen Berik ARMJJ INTERNATIONAL TEAM Vann på Submission - 01:41
Kids Boys / Kids 2 / White / 34KG - A
(Friday)
9-15
Färdig
Ashim Batyrov
Kazakhstan National Team
Vann på Submission - 00:56
ARYSTAN TOLESH Kazakhstan National Team
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - C
(Friday)
11-2
Färdig
Abdul-Karim Dombaev
Team Nogueira Dubai
Vann på Submission - 00:10
Ahmad Alshehhi UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - B
(Friday)
Färdig
Hamed Mohamed Alhammadi
UAEJJ Ajman
Vann på Walkover
Mahdi Alramadhan Tornado Academy
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG - B
(Friday)
1-16
Färdig
Abdelrahman Alshamsi
sharjah self-defence sports club
Vann på Submission - 01:43
Nael Elatemenia Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / White / 18KG - B
(Friday)
8-14
Färdig
Karim Nurlan
QTT: Sagadat Batyr
Vann på poäng - 02:00
Minh Nguyen Gymnasium Team
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - G
(Friday)
2-12
Färdig
Theyab Alderei
UAEJJ ARENA
Unknown User QTT: Sagadat Batyr Vann på Submission - 00:28
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 26KG - C
(Friday)
6-17
Färdig
ABDULAZIZ Alnashmi
Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Robert Kaygulov Jungle Bjj Vann på poäng - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - H
(Friday)
10-4
Färdig
Ismail Salimov
QTT: Sagadat Batyr
Saif Almakhamreh Team Gladiators Vann på poäng - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 38KG
(Friday)
4-13
Färdig
Hussain Jaafar
Tornado Academy
Vann på Submission - 00:45
Viktor Severinov Twisted Jiu Jitsu
KIDS BOYS / KIDS 2 / WHITE / 26KG - G
(Friday)
3-13
Färdig
Hamdan Mohammed Almessabi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Vann på Submission - 01:14
Abdulaziz Alfalasi ADMA
Kids Girls / Kids 2 / Grey / 25KG
(Friday)
9-19
Färdig
Khadeejah Azeez
sharjah self-defence sports club
Maryam Hashem UAEJJ ARENA Vann på Submission - 00:54
Kids Girls / Kids 2 / White / 19KG - B
(Friday)
7-18
Färdig
Khodakovskaia Mariia
Gymnasium Team
Kazyna Daniyarkyzy Kazakhstan National Team Vann på poäng - 02:00
Kids Girls / Kids 2 / White / 22KG - A
(Friday)
1-17
Färdig
Zainab Alameri
UAEJJ ARENA
Vann på Submission - 01:09
Sihane ID BAKRIM
Kids Boys / Kids 2 / White / 20KG - G
(Friday)
3-18
Färdig
Cy Jabali
Team Nogueira Dubai
Fahad Alawadi Tornado Academy Vann på poäng - 02:00
Kids Girls / Kids 2 / White / 25KG - B
(Friday)
5-20
Färdig
Aria Menon
Team Nogueira Dubai
Vann på poäng - 02:00
Chanel Du Toit Team Gladiators
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - B
(Friday)
6-16
Färdig
Muhammed Baloqlanov
Baku Fight club
Damir Assetuly Samurai Academy Kazakhstan Vann på Submission - 00:14
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - A
(Friday)
10-13
Färdig
Vladimir Zhuronov
Gymnasium Team
Vann på Submission - 00:29
Omar Syofyan Team Gladiators
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - A
(Friday)
9-18
Färdig
Unknown User
sharjah self-defence sports club
Yassin Arupov ARMJJ KAZAKHSTAN Vann på Submission - 00:15
Kids Boys / Kids 2 / White / 20KG - A
(Friday)
11-8
Färdig
Theyab Al Subousi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Yazan ABOUD UAEJJ ARENA Vann på Submission - 00:19