Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / Blue / Adult / 62KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
3-30
Färdig
Alena Pavlova
Ribeiro Jiu Jitsu
Peyton Letcher Renzo Gracie Academy Cape Town Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
11-23
Färdig
Lucas Protasio
Checkmat International
Vann på poäng - 06:00
German Shesterikov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Purple / Adult / 110KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
7-29
Färdig
Vinicius Liberati
Pslpb Cicero Costha
Vann på poäng - 06:00
Kjetil Lydvo Frontline Academy
Female Gi / Blue / Adult / 90KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
5-28
Färdig
Victoria Sweiss
Samy Al Jamal / Fit Jiu-Jitsu
Veronika Korenyugina Bjj Globetrotters Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
10-23
Färdig
Nico Medina
Mathias Ribeiro Team
Vann på poäng - 06:00
Unknown User The Dojo Academy
Female Gi / Purple / Adult / 55KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
2-25
Färdig
Sophia Dalpra
ATOS
Vann på poäng - 06:00
Natalie Shear KARKARA BJJ
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
10-24
Färdig
Laith Kayyali
Vann på poäng - 06:00
Maitham Sabba Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
4-29
Färdig
Nikoletta Zarkadi
Checkmat International
Vann på poäng - 05:00
Mahra Alhinaai Al Ain Jiu-Jitsu Club
Female Gi / Brown / Black / Adult / 90KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
6-16
Färdig
Nathiely Melo De Jesus
Rodrigo Pinheiro Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 03:12
Rafaela Bertolot Gfteam
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
9-31
Färdig
Banpot Lerttthaisong
Nova Uniao Bangkok
Vann på poäng - 06:00
Sami Bin Hariz Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Female Gi / Blue / Adult / 62KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
3-31
Färdig
Udval Tsogkhuu
Garuda
Astrid Scholin Frontline Academy Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
11-24
Färdig
Fabyury Khrysthyan Teixeira Freitas
Gracie Barra London Bridge
Vann på poäng - 06:00
Tanatar Dairzhan Checkmat International
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
5-23
Färdig
Laurie Berger
ATOS
Vann på Submission - 01:16
Afra Al Ali Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Purple / Adult / 110KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
7-30
Färdig
Arash Karimi
Team Xtreme Tehran
Vann på Submission - 01:41
Yeongho Kim Hoon Machado Jiu-Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
10-25
Färdig
Sebastian Rodriguez
Unity Jiu Jitsu
Vann på Submission - 04:42
Hamza Othman
Female Gi / Purple / Adult / 49KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
6-17
Färdig
Oxana Moskalenko
Alliance
Jessamine Khan ATOS Vann på Submission - 00:49
Female Gi / Blue / Adult / 90KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
5-29
Färdig
Scarlett Anstiss-Liljefors
Black Mamba Bjj
Vann på Submission - 04:00
Amnaa Abdulla Hasan Al Hammadi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
4-31
Färdig
Juan Carlos Diaz
Joao Vitor Vieira Carlson Gracie (Rio De Janeiro) Vann via diskvalificering - 01:54
Female Gi / Blue / Adult / 62KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
3-33
Färdig
Antonia Kanew
Bjj Globetrotters
Vann på poäng - 05:00
Peyton Letcher Renzo Gracie Academy Cape Town
Female Gi / Purple / Adult / 55KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
2-26
Färdig
Galina Duvanova
Strela Alliance
Annie Ramirez Clube De Jiu-Jitsu Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / 110KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
7-31
Färdig
JP Kruger
Makhmud Lechiev Sharjah Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
9-32
Färdig
Ronaldo Estrada
Alliance
Vann via diskvalificering - 05:29
YURI RODRIGUES Clube Feijao
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
10-27
Färdig
Valeriy Kruglov
Jungle Bjj
Mohammad Fahmi Vann på poäng - 06:00
Female Gi / Purple / Adult / 49KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
6-20
Färdig
Fiona Middleton
Roger Gracie Academy
Vann på domslut - 06:00
Kaila Napolis Roninjiu Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
Färdig
Andy Tomas Murasaki
ATOS
Vann på Walkover
Magomed Ansarov Berkut Bjj Team
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
4-32
Färdig
Nicola Castellano
Aeterna Jiu Jitsu
Vann på poäng - 06:00
Adam Khamidov Berkut Bjj Team
Female Gi / Brown / Black / Adult / 90KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
Färdig
Ewelyn Arruda
Palms Sports JJ Team
Rafaela Bertolot Gfteam Vann på Walkover
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
11-25
Färdig
Jansen Ramos
Checkmat International
Vann på poäng - 06:00
Yelteres Nurzhanov Kazakhstan National Team
Female Gi / Blue / Adult / 90KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
5-30
Färdig
Mona Bobarkova
Ajman Jiu Jitsu Club
Vann på poäng - 05:00
Veronika Korenyugina Bjj Globetrotters
Female Gi / Blue / Adult / 62KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
3-32
Färdig
Orapa Senatham
Nova Uniao Bangkok
Vann på poäng - 05:00
Elina Lyanguzova Kazakhstan National Team
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
8-29
Färdig
Reda Hamzaoui
Gfteam
Vann på poäng - 06:00
Saif Mohammad Alhimany Baniyas Jiu-Jitsu Club
Female Gi / Purple / Adult / 55KG
(WEDNESDAY (Adult Blue, Purple, Brown e Black))
2-28
Färdig
Letici Murakami
Alliance
Sophia Dalpra ATOS Vann på poäng - 06:00