Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teen Female / TEEN / YELLOW / 80KG
(Day 1)
5-27
Završeno
Reem Nasser Ahmed Almansori
Aaf 17 - Maryam Bint Sultan School
Mariam Saeed Abdulla Alali Adf 20- Al Reyada School Pobeda po poenima - 03:00
Teen Female / TEEN / YELLOW / 57KG
(Day 1)
2-24
Završeno
Shamma Saeed Almanaoori
Aaf 17 - Maryam Bint Sultan School
Hasa Said Al Ghaithi Aaf 12-Al Shiyam School Pobedio Završnicom - 02:52
Teen Female / TEEN / GREY / 52KG
(Day 1)
3-26
Završeno
Ameera Mabkoot Alkatheeri
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 02:32
Iman Saleh Al Sayyadi Aaf 05- Al Muraijib
Teen Female / TEEN / ORANGE GREEN / 68KG
(Day 1)
1-33
Završeno
Alia Aldhaheri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 01:18
Bekheeta Naser Almansoori Adf 12-Al Samha School
Teen Female / TEEN / GREY / 63KG
(Day 1)
5-24
Završeno
Maitha Ahmed Al Sanani
Adf 18- Umm Al Arab
Mouza Mohammed Alkaabi Aaf 26 - Um Al Emarat School Pobeda po poenima - 03:00
Teen Female / TEEN / ORANGE GREEN / 68KG
(Day 1)
1-35
Završeno
Maitha Ali Mohammed Alblooshi
Aaf 24 - Um Kulthoom School
MARIAM MOHAMED ALMANSOORI Madinat Zayed Al Dhafra Club Pobeda po poenima - 03:00
Teen Female / TEEN / WHITE / 48KG
(Day 1)
2-7
Završeno
ALYZYA IBRAHIM ALHAMMADI
Mirfa Al Dhafra Club
Pobedio Završnicom - 01:06
Mariam Saif Khalfan Al Mazrouei Madinat Zayed Al Dhafra Club
Teen Female / TEEN / YELLOW / 68KG
(Day 1)
4-25
Završeno
Anoud Alkuwaiti
Aaf 11-Al Hosoon School
RAWAN AZIZ HADID Actvet Aa Girls Pobeda po poenima - 01:49
Teen Female / TEEN / YELLOW / 48KG
(Day 1)
3-31
Završeno
Hamda Khaled Al Shekaili
Shamma Kareem Alblooshi Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 03:00
Teen Female / TEEN / YELLOW / 80KG
(Day 1)
5-28
Završeno
Klaithem Mohammed Alneyadi
Aaf 12-Al Shiyam School
Pobeda po poenima - 03:00
Tif Al Maqbali Aaf 06- Makka School
Teen Female / TEEN / YELLOW / 68KG
(Day 1)
4-26
Završeno
Shamma Khaled Alghaithi
Aaf 17 - Maryam Bint Sultan School
Pobeda po poenima - 03:00
SAEEDA IBRAHIM ALHAMMADI Liwa Al Dhafra Club
Teen Female / TEEN / YELLOW / 44KG
(Day 1)
1-32
Završeno
Mohsnah Almenhali
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Fatima Mohammed Almarar Aaf 12-Al Shiyam School Pobedio Završnicom - 01:29
Teen Female / TEEN / YELLOW / 48KG
(Day 1)
3-32
Završeno
Raghad Rashed Alnuaimi
Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM
Shaikha Mohamad Ibrahim Alhammadi Liwa Al Dhafra Club Pobedio Završnicom - 02:47
Teen Female / TEEN / ORANGE GREEN / 68KG
(Day 1)
1-34
Završeno
Alia Aldhaheri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Fakhera Almansoori Adf 22- Salama Bint Butti School
Teen Female / TEEN / YELLOW / 80KG
(Day 1)
5-29
Završeno
Mariam Saeed Abdulla Alali
Adf 20- Al Reyada School
Haya Ahmed Saif Aljahoori Adf 25- Um Al Emarat School Pobedio Završnicom - 00:41
Teen Female / TEEN / GREY / 68KG
(Day 1)
4-23
Završeno
Fatma Essa Belabd
Adf 04- Fatimah Bint Mubarak
Mathail Ahmed Al Senani Adf 18- Umm Al Arab Pobeda po poenima - 03:00
Teen Female / TEEN / ORANGE GREEN / 57KG
(Day 1)
5-31
Završeno
Shahad Ali Omar Ali Alrashdi
Adf 14- Al Shawamekh School
Rawda Saleh Mohamed Almnsoori Madinat Zayed Al Dhafra Club Pobeda po poenima - 03:00
Teen Female / TEEN / GREY / 80KG
(Day 1)
3-28
Završeno
Shaikha Ali Ali Abdulrahman
Aaf 27 - Nahel School
Pobedio Završnicom - 01:06
Mahra Marzouq Almehairbi Adf 04- Fatimah Bint Mubarak
Teen Female / TEEN / YELLOW / 57KG
(Day 1)
2-27
Završeno
Rehaam Quraish Alnuaimi
Aaf 11-Al Hosoon School
Pobeda po poenima - 03:00
Khawla Jumaa Alhosani Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Teen Female / TEEN / ORANGE GREEN / 52KG
(Day 1)
1-37
Završeno
Nouf Sultan Saif Alkaabi
Aaf 24 - Um Kulthoom School
Asma Hasan Ali Hasan Alhosani Mirfa Al Dhafra Club Pobeda po poenima - 03:00
Teen Female / TEEN / YELLOW / 68KG
(Day 1)
4-27
Završeno
RAWAN AZIZ HADID
Actvet Aa Girls
Pobedio Završnicom - 02:01
Maitha Abdulla Al Ameri
Teen Female / TEEN / ORANGE GREEN / 57KG
(Day 1)
5-32
Završeno
Nawal Mohammed Mohammed
Aaf 07- Salama Bint Butti School
Shamsa Alameri Pobedio Završnicom - 02:40
Teen Female / TEEN / GREY / 57KG
(Day 1)
2-13
Završeno
Eida Saeed Almarar
Adf 08-Hunain School
SHAMMA THANI ALSHAMSI Aaf 01- Al Ma'ali Pobedio Završnicom - 00:35
Teen Female / TEEN / ORANGE GREEN / 80KG
(Day 1)
1-40
Završeno
Salama Mohammed Abdulkarim Alkubaisi
Aaf 24 - Um Kulthoom School
Amina Salem Ahmed Aaf 07- Salama Bint Butti School Pobedio Završnicom - 02:41
Teen Female / TEEN / ORANGE GREEN / 48KG
(Day 1)
4-29
Završeno
Shouq Abdallah Salim Al Jabri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
ALYYA AHMED ALHANAEE Adf 03- Al Reef Pobeda po poenima - 03:00
Teen Female / TEEN / YELLOW / 63KG
(Day 1)
3-34
Završeno
Wadima Meftah Meftah Alktebi
Aaf 17 - Maryam Bint Sultan School
Shamsa Gharebi Pobedio Završnicom - 01:50
Teen Female / TEEN / YELLOW / 57KG
(Day 1)
2-28
Završeno
Hasa Said Al Ghaithi
Aaf 12-Al Shiyam School
Shaikha Alkaabi Aaf 09- Al Hemma School Pobeda po poenima - 03:00
Teen Female / TEEN / YELLOW / 80KG
(Day 1)
5-30
Završeno
Klaithem Mohammed Alneyadi
Aaf 12-Al Shiyam School
Haya Ahmed Saif Aljahoori Adf 25- Um Al Emarat School Pobedio Završnicom - 01:06
Teen Female / TEEN / GREY / 80KG
(Day 1)
3-30
Završeno
Shaikha Ali Ali Abdulrahman
Aaf 27 - Nahel School
Hessa Mohammed Dlaiwi Almansoori Aaf 24 - Um Kulthoom School Pobeda po poenima - 03:00
Teen Female / TEEN / ORANGE GREEN / 48KG
(Day 1)
4-30
Završeno
Ahoud Khalifa Alkaabi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Sara Shams Alhamadi Mirfa Al Dhafra Club
Teen Female / TEEN / ORANGE GREEN / 68KG
(Day 1)
1-36
Završeno
Alia Aldhaheri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobedio Odlukom - 03:00
MARIAM MOHAMED ALMANSOORI Madinat Zayed Al Dhafra Club
Teen Female / TEEN / ORANGE GREEN / 57KG
(Day 1)
5-33
Završeno
Rawda Saleh Mohamed Almnsoori
Madinat Zayed Al Dhafra Club
Shaikha Al Mansoori Madinat Zayed Al Dhafra Club Pobedio Završnicom - 02:18