Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Day 3)
6-29
Završeno
Sophie Watkins
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 00:35
SALMA HAMED MAOHAMMED AL WAHAIBI Aaf 20- Al Naeem School
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 3)
5-37
Završeno
Mohaned Nabgouri
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Khalifa Karmostaji ADMA
Boys GI / Teen / White / 85KG
(Day 3)
3-42
Završeno
Abdulrahman Hamad
ADMA
Pobedio Završnicom - 03:00
SULTAN WALEED ALSHEBLI ZAYED AL THANI SCHOOL 3
Youth Men's GI / Blue / 50KG
(Day 3)
4-43
Završeno
Musallam Abdullah Alameri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Ammar Mohamed Alhammadi sharjah self-defence sports club Pobeda po poenima - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Day 3)
6-30
Završeno
Eva Alsadig Bashar
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
SHAMSA IBRAHIM ALAMERI Baniyas Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 00:32
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 3)
2-40
Završeno
NAHYAN ABDULLA ALBLOOSHI
Aa 17- Shakhbout Bin Sultan
Sultan Alhammadi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / White / 55KG
(Day 3)
1-43
Završeno
Unknown User
UFC GYM Middle East
Pobeda po poenima - 03:00
Hazza Helal Salem Khalifa Alghaithi KHALED BIN AL WALEED - SCHOOL
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 3)
7-39
Završeno
Saif Aljneibi
Ad 17- Darweesh Bin Karam
Pobeda po poenima - 02:11
Ahmed Rashed Saif Hamad Alhajeri Aa 12- Ali Bin Bi Taleb
Boys GI / Teen / White / 66KG
(Day 3)
6-40
Završeno
DAHI EISA ALKETBI
Aa 17- Shakhbout Bin Sultan
Pobedio Završnicom - 01:16
Abdulrahman Almenhali Baniyas Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / White / 42KG
(Day 3)
3-45
Završeno
Hamed Abdulla Alshamisi
KHALED BIN AL WALEED - SCHOOL
Pobedio Završnicom - 00:10
Rashed Ahmed Alshamsi KHALED BIN AL WALEED - SCHOOL
Boys GI / Teen / Grey / 66KG
(Day 3)
2-36
Završeno
HAMZEH AL HAJ ALI
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Unknown User Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Boys GI / Teen / White / 55KG
(Day 3)
1-44
Završeno
Dhafer Nasser Alkaabi
Aa 08- Al Salamat
Hassan Zayat Al Jazira Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 01:51
Boys GI / Teen / White / 66KG
(Day 3)
6-41
Završeno
Irtaza Khokhar
Team Nogueira Dubai
Pobedio Završnicom - 01:21
Saeed Aldhuhoori DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB
Boys GI / Teen / White / 85KG
(Day 3)
3-43
Završeno
Mansoor Khaled Mohammed
Ad 09- Al Ittihad
SULTAN WALEED ALSHEBLI ZAYED AL THANI SCHOOL 3 Pobedio Završnicom - 00:35
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 3)
7-40
Završeno
SALEM OBAID ALALI
Ad 09- Al Ittihad
Hamad Khaled Hamad Omar Awadh Ballaith Zayed al khair School Pobedio Završnicom - 01:30
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 3)
5-38
Završeno
Ghanem Ghylan
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Hyunseo Jung PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / White / 66KG
(Day 3)
6-42
Završeno
Mansour Bader Al Zeezi
Al Nebras School
Pobedio Završnicom - 00:33
KHALID SULTAN ALNASRI Activet Al ain Tahnoon B M
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 3)
7-41
Završeno
Ahmed Alsomhi
Al Nebras School
Pobeda po poenima - 03:00
Mohammed Waleed Abdulla Jamal Alblooshi Alblooshi ATHS MBZ BOYS ABU DHABI
Youth Men's GI / Blue / 50KG
(Day 3)
4-44
Završeno
Ahmed Karit
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 03:44
Ghaith Alharbi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Yellow / 60KG
(Day 3)
4-41
Završeno
Sultan Helal Alqubaisi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Harib Alhammadi sharjah self-defence sports club Pobedio Završnicom - 00:57
Boys GI / Teen / White / 55KG
(Day 3)
1-45
Završeno
HAMAD SAEED ALZAABI
Ad 09- Al Ittihad
Pobeda po poenima - 03:00
Unknown User UFC GYM Middle East
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 3)
3-46
Završeno
JASSEM SAAAD ALDHAHERI
Ad 22- Khalifah Bin Zayed
Saif Altamimi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 04:00
Boys GI / Teen / White / 66KG
(Day 3)
6-43
Završeno
Layeth Jbour
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
DAHI EISA ALKETBI Aa 17- Shakhbout Bin Sultan
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 3)
5-39
Završeno
Fadhel Qadeer
UFC GYM Middle East
Ahmad Mohammed Alshehhi Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / Grey / 66KG
(Day 3)
2-37
Završeno
Saoud Alkathiri
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Enzo Giannini De Carvalho Al Ain Jiu-Jitsu Club
Youth Men's GI / Blue / 50KG
(Day 3)
4-45
Završeno
Musallam Abdullah Alameri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 04:00
Ghaith Alharbi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 3)
3-47
Završeno
Abdalla Hussain Almahdi
sharjah self-defence sports club
Faisal Mohammad Darwish Ad 18-Al Falahiya Pobeda po poenima - 04:00
Youth Men's GI / Blue / 94KG
(Day 3)
6-47
Završeno
Ebrahim Almansoori
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Abdulla Ahmed Aldarmaki Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 02:24
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 3)
2-41
Završeno
Obaid Alshamsi
sharjah self-defence sports club
Ali Abdulla Ali Rashed Alhassani KHALED BIN AL WALEED - SCHOOL Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 3)
7-42
Završeno
Ahmed Kadhodaee
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Mohamed Elhashef sharjah self-defence sports club
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 3)
1-48
Završeno
KAMEL AL RAMAHI
sharjah self-defence sports club
Hamad Saeed Saeed Almahrooqi Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 04:00
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 3)
7-43
Završeno
Saif Aljneibi
Ad 17- Darweesh Bin Karam
Hamad Khaled Hamad Omar Awadh Ballaith Zayed al khair School Pobeda po poenima - 03:00