Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Infant - Boys / WHITE / 34KG
(Day 2)
1-4
Završeno
Basim Saad
Team Gladiators
Ali Abdelaziz UAEJJ ARENA Pobedio Završnicom - 02:11
Infant - Boys / WHITE / 46KG
(Day 2)
6-4
Završeno
Omar Tareq Alsuwaidi
sharjah self-defence sports club
Oliver Naylor Team Nogueira Dubai Pobedio Završnicom - 00:37
Infant - Boys / WHITE / 62KG
(Day 2)
7-1
Završeno
Saleh Aljaeedi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Omar Mohamed Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 03:00
Infant - Boys / GREY / 34KG
(Day 2)
4-5
Završeno
Ibrahim Abu Rabi
UAEJJ ARENA
Pobeda po poenima - 03:00
Ali Hussain sharjah self-defence sports club
Infant - Boys / WHITE / 42KG
(Day 2)
3-5
Završeno
Akhmad Abdullaev
sharjah self-defence sports club
Pobedio Odlukom
Saif Adel Alhosani sharjah self-defence sports club
Infant - Boys / WHITE / 50KG
(Day 2)
6-6
Završeno
Mohamed Almansoori
Uaejj Team - Abu Dhabi Training Center
Saif Salim Al Hasani Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 00:58
Infant - Boys / WHITE / 30KG
(Day 2)
5-5
Završeno
Mahmoud Al Ahmad
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 00:42
Awadh Alkaabi UAEJJ ARENA
Infant - Boys / WHITE / 38KG
(Day 2)
2-5
Završeno
Salem Mohammad Alshamsi
sharjah self-defence sports club
Kavin Kopperunko Team Nogueira Dubai Pobedio Završnicom - 01:29
Infant - Boys / WHITE / 34KG
(Day 2)
1-5
Završeno
Ibrakhim Gashimov
Pobedio Završnicom - 00:44
Omaar Barakat Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Infant - Boys / WHITE / 50KG
(Day 2)
6-8
Završeno
Hamad Ghadeer Mubarak Al Mansoori
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Rashid Salim Alhmoudi sharjah self-defence sports club
Infant - Boys / WHITE / 30KG
(Day 2)
5-6
Završeno
Ibrahim Mammadov
Pobedio Završnicom - 00:34
Hamad Mohammed Almessabi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Infant - Boys / WHITE / 34KG
(Day 2)
1-6
Završeno
Ali Mohamad Ali Alnajar
Ajman Jiu Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 00:23
Al Laith Shaheen sharjah self-defence sports club
Infant - Boys / WHITE / 38KG
(Day 2)
2-6
Završeno
Mustafa Mohamad Qaddour
Ajman Jiu Jitsu Club
Mahmoud Alhafi UAEJJ ARENA Pobeda po poenima - 03:00
Infant - Boys / WHITE / 30KG
(Day 2)
5-7
Završeno
Mohammed Juma Al Darmaki
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 00:12
Mahmoud Al Ahmad Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Infant - Girls / WHITE / 32KG
(Day 2)
7-10
Završeno
Anita Stefani
Team Gladiators
Sara Farook Alzarooni Pobedio Završnicom - 00:15
Infant - Boys / WHITE / 34KG
(Day 2)
1-7
Završeno
Renzo Eiras
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Omar Tawfiq sharjah self-defence sports club Pobeda po poenima - 03:00
Infant - Boys / GREY / 34KG
(Day 2)
4-6
Završeno
Omar Alraeesi
sharjah self-defence sports club
Abdullakh Gadzhiev Al Nasr Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 03:00
Infant - Boys / WHITE / 42KG
(Day 2)
3-6
Završeno
Hamdan Alhammadi
ADMA
Pobeda po poenima - 03:00
Rashed Ahmed Alsuwaidi sharjah self-defence sports club
Infant - Boys / GREY / 38KG
(Day 2)
5-9
Završeno
João Pedro Cosendey
PALMS SPORTS - TEAM 777
Pobedio Odlukom - 03:00
Roman Sokhan Team Gladiators
Infant - Boys / WHITE / 46KG
(Day 2)
6-5
Završeno
Faisal Mohamad Karit
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Oliver Naylor Team Nogueira Dubai Pobedio Završnicom - 02:08
Infant - Boys / WHITE / 62KG
(Day 2)
7-4
Završeno
Omar Mohamed
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wael Alkhatib Team Gladiators Pobedio Završnicom - 02:39
Infant - Boys / WHITE / 34KG
(Day 2)
1-8
Završeno
Sultan Alshamsi
UAEJJ ARENA
Khaled Al Kaabi Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 00:49
Infant - Boys / WHITE / 50KG
(Day 2)
6-7
Završeno
Saif Salim Al Hasani
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 01:49
Masaaod Hamood Alnaamani PALMS SPORTS - TEAM 777
Infant - Boys / GREY / 38KG
(Day 2)
5-10
Završeno
Mayed Alnuaimi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Rakan Alyammahi DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB Pobeda po poenima - 03:00
Infant - Boys / WHITE / 38KG
(Day 2)
2-7
Završeno
Khalfan Mohamed Alqubaisi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 02:10
Yaseen Ayman Alhaj UFC GYM Middle East
Infant - Boys / WHITE / 42KG
(Day 2)
3-7
Završeno
Badin Shomakhov
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Abdalla Ali Alnaqbi sharjah self-defence sports club
Infant - Boys / GREY / 34KG
(Day 2)
4-7
Završeno
Breno Pittizer
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Ibrahim Abu Rabi UAEJJ ARENA Pobeda po poenima - 03:00
Infant - Boys / WHITE / 34KG
(Day 2)
1-9
Završeno
Ali Abdelaziz
UAEJJ ARENA
Ibrakhim Gashimov Pobeda po poenima - 03:00
Infant - Boys / GREY / 42KG
(Day 2)
6-10
Završeno
Kamal Abdullatif
sharjah self-defence sports club
Hamad Talib Alkarbi PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobeda po poenima - 03:00
Infant - Boys / WHITE / 27KG
(Day 2)
7-8
Završeno
Hamdan Al Marzooqi
ADMA
Mayed Alobeidli ADMA Pobedio Završnicom - 00:43
Infant - Boys / WHITE / 30KG
(Day 2)
5-8
Završeno
Ibrahim Mammadov
Mohammed Juma Al Darmaki Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 01:50
Infant - Boys / WHITE / 38KG
(Day 2)
2-8
Završeno
Yousef Hamdan Al Nasri
PALMS SPORTS - TEAM 777
Pobedio Završnicom - 00:26
Abdulla Alameri Al Wasl Jiu-Jitsu Club