Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female / JUNIOR / GREY / 48KG
(Day 1 - Girls)
2-32
Završeno
Maryam Yaqoob Hassan
Adf 06- Al Erteqaa
Raghad Abdulaziz Al Sanayniya Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM Pobedio Završnicom - 01:18
Female / TEEN / WHITE / 44KG
(Day 1 - Girls)
1-28
Završeno
RAWAN ALYAHYAEE
Actvet Aa Girls
Pobeda po poenima - 03:00
Sheikha Salem Alameri Adf 06- Al Erteqaa
Female / TEEN / GREY / 48KG
(Day 1 - Girls)
Završeno
NOUF Alazeedj
Aaf 23 - Al Ataa School
Alia Al Wahshi Pobeda bez borbe
Female / TEEN / GREY / 48KG
(Day 1 - Girls)
3-64
Završeno
Moza Abdulla Ahmed Salem Alhammadi
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Salama Mohammed Alketbi Aaf 12-Al Shiyam School Pobedio Odlukom - 02:49
Female / JUNIOR / GREY / 63KG
(Day 1 - Girls)
9-37
Završeno
Aisha Ali Almesafri
Adf 01- Al Asayel
Shama Salem Alazeezi Aaf 04- Hessa Bint Mohamed Pobedio Završnicom - 02:47
Female / JUNIOR / GREY / 44KG
(Day 1 - Girls)
5-103
Završeno
Alenood Mohamed Alhadrami
Adf 04- Fatimah Bint Mubarak
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Muhra Suood Alsaadi Adf 18- Umm Al Arab
Female / JUNIOR / GREY / 52KG
(Day 1 - Girls)
6-48
Završeno
Aysha Ali Alshamsi
Aaf 11-Al Hosoon School
Shadha Ali Al-Mashaykhi Aaf 04- Hessa Bint Mohamed Pobedio Završnicom - 00:43
Female / JUNIOR / YELLOW / 36KG
(Day 1 - Girls)
5-118
Završeno
SHAMMA KHALID ALAMERI
Adf 03- Al Reef
Pobeda po poenima - 03:00
ASMA SAEED ALHEBSI Aaf 04- Hessa Bint Mohamed
Female / TEEN / WHITE / 52KG
(Day 1 - Girls)
7-50
Završeno
Mariam Eid Almarboei
Aaf 12-Al Shiyam School
Pobeda po poenima - 03:00
Afra Abdulla Almarzooqi Adf 18- Umm Al Arab
Female / JUNIOR / GREY / 48KG
(Day 1 - Girls)
2-33
Završeno
Rawdha Ibrahim Alhammadi
Adf 05- Moza Bint Buti
Shamma Saif Al Teneiji Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 03:00
Female / TEEN / GREY / 63KG
(Day 1 - Girls)
8-29
Završeno
Shaikha Abdulla Al Darei
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Alya Yousef Alhammadi Pobeda po poenima - 03:00
Female / TEEN / GREY / 52KG
(Day 1 - Girls)
9-41
Završeno
Shamma Nasser Alareefi
Aaf 25 - Al Zayediya School - Girls
Sameya Almehairbi Adf 25- Um Al Emarat School Pobedio Završnicom - 02:25
Female / JUNIOR / YELLOW / 48KG
(Day 1 - Girls)
5-121
Završeno
Fatima Humaid Aljaberi
Aaf 20- Al Naeem School
Pobeda po poenima - 03:00
REEM SAYAH ALMANSOORI Adf 03- Al Reef
Female / JUNIOR / GREY / 52KG
(Day 1 - Girls)
6-43
Završeno
Shamma Husain Almarzooqi
Aaf 07- Salama Bint Butti School
Haya Mohammed Aljneibi Aaf 04- Hessa Bint Mohamed Pobedio Završnicom - 01:28
Female / JUNIOR / GREY / 48KG
(Day 1 - Girls)
2-34
Završeno
Shahad Sultan Hadhban
Adf 12-Al Samha School
Latifa Salem Al Ktebi Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM Pobedio Završnicom - 01:34
Female / JUNIOR / ORANGE / 57KG
(Day 1 - Girls)
4-54
Završeno
Maha Ahmed Alsenaani
Adf 18- Umm Al Arab
Pobeda po poenima - 03:00
Dhabia Hatem Alblooshi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Female / JUNIOR / GREY / 44KG
(Day 1 - Girls)
5-108
Završeno
Wadima Obaid Dalyan Al Kaabi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Buna Al Hammadi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Female / JUNIOR / WHITE / 63KG
(Day 1 - Girls)
1-35
Završeno
Gala Almarri
Adf 14- Al Shawamekh School
Pobedio Završnicom - 00:16
Maryam Mohammed Albalooshi Adf 16- Hamdan Bin Zayed (Mushrif)
Female / TEEN / GREY / 57KG
(Day 1 - Girls)
8-33
Završeno
Shamma Al Darei
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 00:14
ALDEHAIM ALAMERI Aaf 14-Al Badiya School
Female / TEEN / GREY / 52KG
(Day 1 - Girls)
9-43
Završeno
FATIMA GHAITI
Actvet Aa Girls
Shamma Ali Saeed Aaf 20- Al Naeem School Pobeda po poenima - 03:00
Female / JUNIOR / WHITE / 63KG
(Day 1 - Girls)
1-36
Završeno
Farea Salem Al Menhali
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Alia Mohammed Rada Almheiri Aaf 21 - Al Refa'a School Pobeda po poenima - 03:00
Female / TEEN / GREY / 63KG
(Day 1 - Girls)
8-30
Završeno
Fadelah Hamoud Alkhayari
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 02:56
Moza Almarzooqi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Female / JUNIOR / GREY / 52KG
(Day 1 - Girls)
Završeno
SALAMA MOHAMED SAEED ALMANSOORI
Adf 22- Salama Bint Butti School
Asma Saeed Aldhaheri Aaf 10- Al Khair School Pobeda bez borbe
Female / TEEN / WHITE / 52KG
(Day 1 - Girls)
7-53
Završeno
Mariam Eid Almarboei
Aaf 12-Al Shiyam School
SULTANA MOHAMED SAEED ALMANSOORI Adf 22- Salama Bint Butti School Pobeda po poenima - 03:00
Female / JUNIOR / YELLOW / 48KG
(Day 1 - Girls)
5-122
Završeno
Maryam Mohammed Alkhalfani
Aaf 05- Al Muraijib
Pobedio Završnicom - 02:28
Latifa Mubarak Almeqbaali Adf 18- Umm Al Arab
Female / TEEN / GREY / 52KG
(Day 1 - Girls)
9-44
Završeno
Mariam Antar Alremeithi
Aaf 12-Al Shiyam School
Fatima Al Mahri Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 03:00
Female / JUNIOR / GREY / 52KG
(Day 1 - Girls)
6-46
Završeno
Haya Mohammed Aljneibi
Aaf 04- Hessa Bint Mohamed
Pobedio Završnicom - 02:22
Meera Alshamsi Aaf 09- Al Hemma School
Female / TEEN / YELLOW / 44KG
(Day 1 - Girls)
4-58
Završeno
Mariam Mohamed Alhammadi
Adf 25- Um Al Emarat School
Marwa Alhammadi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 01:55
Female / JUNIOR / YELLOW / 75KG
(Day 1 - Girls)
3-67
Završeno
Sara Faraj Faraj
Adf 18- Umm Al Arab
SHAIKHA YOUSEF ALTAMIMI Adf 03- Al Reef Pobedio Završnicom - 00:59
Female / JUNIOR / WHITE / 63KG
(Day 1 - Girls)
1-38
Završeno
Mariam Ahmed Ali
Adf 18- Umm Al Arab
Alyazia Alblooshi Pobedio Završnicom - 01:47
Female / JUNIOR / GREY / 44KG
(Day 1 - Girls)
5-109
Završeno
Maryam Khalfan Alhashmi
Aaf 05- Al Muraijib
Alenood Mohamed Alhadrami Adf 04- Fatimah Bint Mubarak Pobeda po poenima - 03:00
Female / TEEN / GREY / 48KG
(Day 1 - Girls)
Završeno
Alia Al Wahshi
Jawaher Mohammed Alkaabi Aaf 04- Hessa Bint Mohamed Pobeda bez borbe