Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
17
Afgelopen
Antonio Neto
Halavanca Bjj
Gewonnen via Punten - 05:00
Osvaldo Antonio Brazilian Power Team International
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
6-14
Afgelopen
Saúl Sánchez
Focus Jiu Jitsu
Alex Munis Nova União Gewonnen via Overgave - 03:52
Male Gi / Purple / Master 1 / 69KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
9-16
Afgelopen
Nsango Jesus
Matilha Bjj Angola
Gewonnen via Punten - 05:00
Mark Calvelo Arena BJJ - Saudi
Male Gi / Purple / Adult / 56KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
5-13
Afgelopen
Jeison Mora
Checkmat International
Gewonnen via Punten - 06:00
Jumah Almheiri Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
4-13
Afgelopen
Mansur Khabibulla
Strela Alliance
Italo Azevedo Pslpb Cicero Costha Gewonnen via Punten - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
6-15
Afgelopen
Erkhbayar Bathuyag
Garuda
José Matias Gracie Barra Gewonnen via Punten - 06:00
Female Gi / Purple / Adult / 90KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
2-16
Afgelopen
Sugar Myagmar
Dornogovi jiu jitsu
Kendall Reusing Gracie Barra Corona Gewonnen via Punten - 06:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
8-18
Afgelopen
David Lazert
Gfteam
Luis Gustavo Manfre Gracie Barra Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
7-14
Afgelopen
Pedro Souza
Gordo Jiu Jitsu
Gewonnen op Beslissing - 06:00
Pete Oneal ATOS
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
15
Afgelopen
Jess Smith
Anderson Munis Nova União Gewonnen via Punten - 06:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
9-20
Afgelopen
Aidar Makhmetov
Strela Alliance
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Murat Bermukhambetov MASCARENHAS TEAM
Male Gi / Purple / Adult / 62KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
1-13
Afgelopen
Shoya Ishiguro
Bonsai Jiu-Jitsu Japan
Gewonnen via Punten - 06:00
Shamil Gaziev Team Abubakarova
Female Gi / Purple / Adult / 49KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
5-16
Afgelopen
Brenda Larissa
Alliance
Gewonnen via Punten - 06:00
Isadora Maggioni Tatuapu Team
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
4-14
Afgelopen
Haidar Abbas
Gewonnen via Punten - 06:00
Dzhimsher Razmadze LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Purple / Adult / 110KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
2-13
Afgelopen
Roosevelt Sousa
Halavanca Bjj
Gewonnen via Punten - 06:00
Mansur Makhmakhanov Team Nogueira Dubai
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
6-16
Afgelopen
Pedro Mello
Focus Jiu Jitsu
Sindre Boge Thu Gewonnen via Overgave - 04:44
Male Gi / Purple / Adult / 56KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
5-14
Afgelopen
Yuri Hendrex
Pslpb Cicero Costha
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Jumah Almheiri Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Female Gi / Purple / Adult / 70KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
9-13
Afgelopen
Battsetseg Tsog-Ochir
Shine badrakh jiu jitsu
Gewonnen via Punten - 06:00
Emma Kamaric Mladost - Alliance Bd
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
7-15
Afgelopen
Bader Al-Kuzai
Team Mirza
Roberto Jimenez Alliance Gewonnen via Overgave - 02:36
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
8-19
Afgelopen
RENATO WERLANG
Scorpyon Jiu Jitsu
Yazide Hadjeris Gfteam Gewonnen op Beslissing - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
18
Afgelopen
Nasreldin Nasr Taha Elkobrosly
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 05:00
Richard Fairclough Uaejj Team - Abu Dhabi Training Center
Male Gi / Purple / Master 1 / 62KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
1-17
Afgelopen
Mohammed Alajmi
Mascaranhas Team
Dhahi Althumairi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Gewonnen via Punten - 02:21
Female Gi / Purple / Adult / 49KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
5-17
Afgelopen
Chisaki Akiyama
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Jessica Dantas Brasa Cta Gewonnen via Punten - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
7-16
Afgelopen
Inelton Bombo
Angola Demolition Team
Kuanysh Akhmetov Kazakhstan National Team Gewonnen via Punten - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
4-15
Afgelopen
Martin Alonso
Escuela Mencey
Gewonnen via Overgave - 03:56
Sami Bin Hariz
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
6-17
Afgelopen
Omar Mannarov
Kazakhstan National Team
Ruslan Israilov Kazakhstan National Team Gewonnen via Overgave - 05:05
Male Gi / Purple / Adult / 62KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
1-14
Afgelopen
Diego Batista
Pslpb Cicero Costha
Gewonnen via Overgave - 00:46
Shamil Gaziev Team Abubakarova
Female Gi / Purple / Adult / 62KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
8-15
Afgelopen
Adele Fornarino
Dominance Will-Machado
KLAUDIA MITKO Złomiarz Team Gewonnen via Punten - 06:00
Female Gi / Purple / Adult / 70KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
9-14
Afgelopen
Yara Kakish
Team Nogueira Dubai
Gewonnen op Beslissing - 06:00
Vanessa Pereira KARKARA BJJ
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
19
Afgelopen
Bogdan Cherdentsev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Ahmed Alzoubi Team Gladiators
Male Gi / Purple / Adult / 62KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
1-15
Afgelopen
Lucas Rodrigues
ATOS
Gewonnen via Overgave - 03:06
Shoya Ishiguro Bonsai Jiu-Jitsu Japan
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(TUESDAY (Purple&Blue Female))
4-16
Afgelopen
Yaroslav Blazhko
Zr Team Association
Gewonnen via Punten - 06:00
Manuel Aguilar Gfteam