Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Master 3 / 62KG
(Tuesday)
11-19
Afgelopen
Gil Catarino
Team Gil Catarino
Gewonnen via Punten - 05:00
Spencer Hewitt Checkmat International
Male Gi / Brown / Master 3 / 69KG
(Tuesday)
10-20
Afgelopen
Karim Keddad
Gfteam
Gewonnen via Punten - 05:00
Dmitry Ruzhilov Alliance
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-15
Afgelopen
Leonid Gatovskiy
LION ACADEMY
Pierpaolo Chiappe Cohab Chile Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 69KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-22
Afgelopen
Mark Bagunu
Team Nogueira Dubai
Gewonnen via Punten - 05:00
Gilson Pereira Junior GB FELIPE PREGUIÇA
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-21
Afgelopen
Stefano Meneguzzo
Fn Fight.Co World
Gewonnen via Punten - 05:00
Ivan Quintanar Gfteam
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
6-19
Afgelopen
Keunwoo Kim
Dcbs
MELKSEDEC FRANCO Gewonnen via Overgave - 01:30
Male Gi / Brown / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
7-20
Afgelopen
Albert Simo
Haubert Team
Hussam Qashou Art Of Fight Academy - Kuwait Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
3-23
Afgelopen
Zaid Shakman
Team Nogueira Dubai
Raphaël Mong-Hune CHECKMAT BJJ Reunion Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
9-22
Afgelopen
Aidar Tuleibayev
Kazakhstan National Team
Willy Sirope MKTEAM Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 56KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-19
Afgelopen
Jorge Dos Santos
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Massaki Todokoro Paraestra Tokyo
Male Gi / Black / Master 2 / 94KG
(Tuesday)
Afgelopen
Nilson Braga
Gewonnen via Walkover
Thyago Danilo Fernandes
Male Gi / Brown / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-25
Afgelopen
Nader Baker
Team Gladiators
Gewonnen via Overgave - 02:30
Saoud Alhmmadi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Black / Master 4 / 62KG
(Tuesday)
8-24
Afgelopen
Trevor Birmingham
T.Birmingham Academy
Seena Monfaradi Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-21
Afgelopen
Francis Uy
Arena BJJ - Saudi
Gewonnen via Punten - 05:00
Noriel Bernardo High Rollers
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-16
Afgelopen
Riad Dzhamalbeili
LION ACADEMY
Gewonnen via Overgave - 00:58
Zoltan Toth Zr Team Association
Male Gi / Black / Master 1 / 62KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-17
Afgelopen
Zainutdin Zainukov
Team Abubakarova
Jordan, III Burton Zr Team Association Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 110KG
(Tuesday)
10-19
Afgelopen
Khasan Betelgeriev
Ribeiro Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 04:21
Mohamed Hassan UFC GYM Middle East
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-22
Afgelopen
Davor Markovic
Police Sports Association
Gewonnen via Overgave - 04:05
Gareth Neale Gracie Barra Nottingham
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-20
Afgelopen
Marcos Tinoco
Marcelo Garcia Jiu-Jitsu
Gewonnen via Overgave - 02:00
Stefano Correa A.O.A. Edil
Male Gi / Black / Master 1 / 69KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
3-20
Afgelopen
Daisuke Nakamura
Pato Studio
Gewonnen via Punten - 05:00
Jefthe Mesquita
Male Gi / Black / Master 3 / 110KG
(Tuesday)
Afgelopen
Fabiano Da Silva
UFC GYM Middle East
MARCELO MENDES DE ARAUJO Gewonnen via Walkover
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-17
Afgelopen
Robert Dembeck
Paragon Brazilian Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 05:00
Ali Ebrahimi Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Male Gi / Black / Master 4 / 94KG
(Tuesday)
9-18
Afgelopen
Andre Cruz
Gewonnen via Punten
Eduardo Machado M.O.D UAE
Male Gi / Brown / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
7-21
Afgelopen
Adnane Moudatir
FMAC
Askhab Rasulov Team Nogueira Dubai Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Black / Master 3 / 110KG
(Tuesday)
8-19
Afgelopen
Eliechiton Santos
Gfteam
Gewonnen via Punten - 05:00
Fabio Martins
Male Gi / Black / Master 1 / 56KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-18
Afgelopen
Albert Santanna
Gfteam
Juan Lopes Da Silva Prime Team Gewonnen via Overgave - 00:19
Male Gi / Black / Master 4 / 69KG
(Tuesday)
7-18
Afgelopen
Samy Aljamal
Samy Al Jamal / Fit Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Jose Santos
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
10-23
Afgelopen
EMIN ASADOV
Corvos Combat
Juan Carlos Diaz Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
6-16
Afgelopen
Renato Cardoso
Commando Group
Gewonnen via Overgave - 00:08
Vladimiro Afonso Brazilian Power Team International
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-43
Afgelopen
Fathi Shaaban
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Marius Vygantas Team Nogueira Dubai Gewonnen via Overgave
Male Gi / Brown / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-22
Afgelopen
Dzhamalutdin Dadaev
Bbjja
Anes Albareq Al Jazira Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 62KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-18
Afgelopen
Jordy Peute
Gracie Barra Netherlands
Gabriel Moraes Alliance Gewonnen via Punten - 05:00