Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Adult / 77KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
2-55
Terminé
Pablo Lavaselli
Nova União
Gagné par soumission - 02:32
Amar Borovac Peter Schira International
Male Gi / Brown / Adult / 94KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
3-52
Terminé
Euclides Castro
Brazilian Power Team International
Jonnatas Gracie ATOS Gagné par points - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / 56KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
4-51
Terminé
Nikolaos Maliaritis
Checkmat International
Thalison Soares Pslpb Cicero Costha Gagné par soumission - 03:54
Male Gi / Brown / Adult / 94KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
1-37
Terminé
Jess Smith
Vermelho BJJ
Simon Immerstrand Prana Jiu-Jitsu Gagné par points - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / 56KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
4-54
Terminé
COCO IZUTSU
Pslpb Cicero Costha
Gagné par soumission - 00:51
Nuraddin Dashdamirov Azerbaijan Top Team
Male Gi / Brown / Adult / 69KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
2-63
Terminé
Jose Rios Madrid
Marc Lim Fabricio International - Fit Gagné par points - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / 56KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
4-52
Terminé
Xavi Bas
CFC Team
Johnif Rocha Pslpb Cicero Costha
Male Gi / Brown / Adult / 56KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
4-53
Terminé
Marko Oikarainen
Brasa Cta
Hiroki Sugimoto Axis Jiu-Jitsu Academy Gagné par soumission - 03:01
Male Gi / Brown / Adult / 110KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
Terminé
Sultan Al Ali
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
LESLIE OWUSU Gracie Barra - Fulham Gagné par forfait
Male Gi / Brown / Adult / 69KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
2-64
Terminé
Francis Quinn
Brazilian Top Team (Canada)
Gagné par points - 06:00
Gairbeg Ibragimov Team Abubakarova
Male Gi / Black / Adult / 110KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
3-43
Terminé
Muslim Patsarigov
Roger Gracie Academy
Ricardo Evangelista Gagné par soumission - 00:58
Male Gi / Brown / Adult / 77KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
2-57
Terminé
Pablo Lavaselli
Nova União
Gagné par décision - 06:00
Pedro Henrique Veras Pslpb Cicero Costha
Male Gi / Brown / Adult / 85KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
5-49
Terminé
Unknown User
Halavanca Bjj
Gagné par points - 06:00
Thomas David Australian Elite Team
Male Gi / Brown / Adult / 110KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
5-53
Terminé
Khasan Betelgeriev
Ribeiro Jiu Jitsu
Gagné par points - 06:00
Fausto Godoy Pslpb Cicero Costha
Male Gi / Brown / Adult / 110KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
Terminé
LESLIE OWUSU
Gracie Barra - Fulham
Wesley Lopes Caixeta Roger Gracie Academy Gagné par forfait
Male Gi / Brown / Adult / 69KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
3-60
Terminé
Dzhimsher Razmadze
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Diego Batista Pslpb Cicero Costha Gagné par points - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / 94KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
1-41
Terminé
Simon Immerstrand
Prana Jiu-Jitsu
Eric Bergmann Gracie Barra Nottingham Gagné par points - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / 69KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
2-65
Terminé
Nartay Kazhekov
Kazakhstan National Team
Marc Lim Fabricio International - Fit Gagné par points - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / 56KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
4-55
Terminé
Nikolaos Maliaritis
Checkmat International
Marko Oikarainen Brasa Cta Gagné par soumission - 02:54
Male Gi / Brown / Adult / 110KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
3-59
Terminé
Guilherme Andrade
GB FELIPE PREGUIÇA
Guilherme Jardim Focus Jiu Jitsu Gagné par points - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / 94KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
1-42
Terminé
Anton Seleznev
Strela Team
Euclides Castro Brazilian Power Team International Gagné par points - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / 69KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
2-66
Terminé
Francis Quinn
Brazilian Top Team (Canada)
Gagné par soumission - 03:55
Jun Yong Cho Kj Competition Team
Male Gi / Brown / Adult / 56KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
4-56
Terminé
COCO IZUTSU
Pslpb Cicero Costha
Gagné par décision - 06:00
Marko Oikarainen Brasa Cta
Male Gi / Brown / Adult / 110KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
5-54
Terminé
Khasan Betelgeriev
Ribeiro Jiu Jitsu
Gagné par points - 06:00
Wesley Lopes Caixeta Roger Gracie Academy
Male Gi / Brown / Adult / 94KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
1-43
Terminé
Eric Bergmann
Gracie Barra Nottingham
Cameron Florczak Renzo Gracie Academy Ottawa Gagné par points - 06:00
Male Gi / Black / Adult / 110KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
3-45
Terminé
Ricardo Evangelista
Gagné par points - 06:00
Khasan Varando Berkut Bjj Team
Male Gi / Brown / Adult / 69KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
2-67
Terminé
Marc Lim
Fabricio International - Fit
Jose Luna Checkmat International Gagné par soumission - 01:21
Male Gi / Brown / Adult / 77KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
2-58
Terminé
Daniel Donahue
Alliance
Pablo Lavaselli Nova União Gagné par points - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / 56KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
3-55
Terminé
Hiroki Sugimoto
Axis Jiu-Jitsu Academy
Thalison Soares Pslpb Cicero Costha Gagné par soumission - 01:33
Male Gi / Brown / Adult / 69KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
1-56
Terminé
Francis Quinn
Brazilian Top Team (Canada)
Jose Luna Checkmat International Gagné par points - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / 94KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
3-53
Terminé
Jonnatas Gracie
ATOS
Gagné par soumission - 01:19
Roberto Jimenez Alliance
Male Gi / Brown / Adult / 94KG # MAIN BRACKET
(THURSDAY (Main Brackets))
1-44
Terminé
Euclides Castro
Brazilian Power Team International
Gagné par points - 06:00
Cameron Florczak Renzo Gracie Academy Ottawa